Беше вистински убавец, жените го обожуваа – сега сите го гледаат поради друга причина

Супермен

29/06/2020

22:24

9.392

Големина на фонт

а а а

Реј Лиота се верил со 20 години помладата Нитол, од која што не се одвојува.

Актерто Рај Лиота (65) ѝ приредил вистинска претстава на својата 20 години помлада вереница.  

Парот не се одвојувал еден од друг во Санта Моника. Толку многу се внеле во сето тоа што актерот не сфатил каква грешка направил.


Имено, кога конечно зел здив од бакнувањето, сфатил дека во автомобилот наполнил дизел гориво наместо бензин.

Лиота не изгледал многу вознемирен поради тоа, а штом ја платил сметката, парот се упатил кон механичар да го испумпа од резервоарот погрешното гориво.


Според американските медиуми, парот е во врска од минатата година, а не кријат колку многу страсти постојат меѓу нив.

Инаку, Реј е најпознат по улогата на Хенри Хил во криминалистичката драма „Добри момци“, а отсекогаш ги восхитувал дамите со својот сексапил.

Но, потоа направил пластични операции, а последиците се видливи на неговото лице.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk