Фудбалерот го покажал совршеното торзо на луксузната јахта, а неговата вереница своите бујни облини

Супермен

29/06/2020

14:16

2.992

Големина на фонт

а а а

Кристијано и Џорџина поминале неколку денови заедно на луксузна јахта, а популарниот фудбалер го покажал своето извајано тело, додека неговата вереница го нагласила својот задник.

Фудбалерот Кристијано Роналдо и неговата вереница Џорџина Родригез поминале неколку денови заедно на луксузна јахта каде што биле на одмор, а на социјалната мрежа Инстаграм се пофалиле со фотографии.


Дел од времето го поминале во италијански Портофино каде што ги уловиле папараците.

35-годишниот фудбалер се капел во морето, потоа се сончал и гордо го покажал своето совршено тело, додека пак Џорџина (26) се шетала по јахтата во фустан.

Со славниот пар на одморот биле и нивни пријатели, а судејќи според фотографиите, си поминале одлично.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk