Сексапилните Зара и Емили како да се натпреваруваат во покажување на секој милиметар од нивното тело – која е пожешка?

Супермен

31/07/2020

09:06

4.149

Големина на фонт

а а а

И двете се сексапилни, жешки и племенити, баш на секој дел од нивното тело.

Денес ќе ви ги претставиме овие две сексапилни дами - една е манекенката која што сите добро ја знаете, Емили Ратајковски, а другата е девојка од Велика Британија.

Старлетата по име Зара Мекдермот привлекува големо внимание по учеството во британското ријалити шоу „Love Island“ во 2018-та година, кога се претставила како советничка на британското министерство за образование.

Сексапилната русокоса ужива со своето момче Сем на Миконос, па редовно споделува фотографии на социјалните мрежи.

Жешките фотографии на Емили не се новост, бидејќи таа често ги споделува на социјалните мрежи.
Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk