Познатиот холивудски заводник во издание во кое ретко го гледаме ужива со неговата 22 години помлада девојка

Супермен

12/08/2020

13:44

3.217

Големина на фонт

а а а

Леонардо ДиКаприо и Камила Мороне, се заедно од 2017-та година, а овојпат уживале на море и воочливо било дека се навистина расположени.

Леонардо ди Каприо (45) ужива во издание во кое што ретко го гледаме, а со него била и неговата 22 години помлада девојка, актерката Камила.

Парот кој што е заедно од 2017-та година, уживал на плажа во Малибу со семејството и пријателите.


Додека младата Камила привлекувала внимание со своето затегнато тело и минијатурно бикини, нејзиното момче Леонардо го покажал својот стомак.

Ди Каприо и Морне биле во многу добро расположение и се разладувале во морето. Инаку, оскаровецот е познат по своите многубројни врски со помлади убавици.

Шпекулациите за нивната љубовна врска биле потврдени на овогодишното доделување на престижните филмски награди за Оскар.
Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk