Поради неа веруваат дека постои совршенство: Сопругата на славниот пејач го покажала сексапилното тело

Супермен

23/09/2020

09:55

4.214

Големина на фонт

а а а

Американската манекенка и сопруга на популарниот канадски пејач Џастин Бибер, Хејли Бибер, ја покажала неверојатната фигура во бикини додека уживала со сопругот во природа.

Имено, Хејли го покажала сексапилното тело во минијатурен костим за капење, а во таа прилика ги истакнала долгите нозе и рамниот стомак. 

Манекенката во неделата ги „почестила“ своите 29 милиони следбеници на Инстаграм со фотографија на која позира во црно дводелно бикини и бели патики.


„Пријатен викенд“, напишала Хејли откако побегнала од градскиот метеж со својот сопруг Џастин Бибер.

„Не би изгледала вака ни кога би те нацртале“, „Девојко, совршена си“, „Вистина е, совршенство постои“, „Неверојатно тело“, се некои од коментарите на новата објава на оваа убавица.

Хејли во последно време се почесто објавува разголени фотографии на кои го истакнува обликуваниот задник и затегнатите нозе, а многу мажи сметаат дека токму таа е најсексапилната манекенка на денешницата.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk