По неа лудува цел свет, а таа од 17 години е со истиот маж: Бразилката се соблекла во жолто бикини и ги распаметила сите присутни на плажата

Супермен

24/09/2020

10:46

6.947

Големина на фонт

а а а

Модната блогерка и една од најубавите жени на светот со потекло од Бразил, Камила Коелјо, била фотографирана на плажа во Малибу во жолто бикини и со својот секси изглед ги распамети машките обожаватели ширум светот.

Убавицата била фотографирана додека играла одбојка со ангелот на Викторија Сикрет, Алесандра Амбросио, а во таа прилика покажала дека е во одлична форма. 


Камила го истакнала совршено рамниот стомак и стомачните мускули, а сите присутни на плажата гледале во нејзиниот задник и совршено обликуваните нозе.


Камила и Алесандра не ги тргале насмевките од своите лица и потполно уживале во спортот на песок.


Инаку Камила од својата 17-та година е со Икарo Бренер за кој велат дека не е за неа, според физичкиот изглед, но таа не обрнува внимание на таквите злобни коментари и често истакнува колку го сака својот партнер.


За Коелјо велат дека ја има најубавата насмевка помеѓу манекенките, а во продолжение погледнете ги нејзините секси фотографии:


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk