Фотографии од славните заводници од почетокот на нивната кариера поради кои денес на некои им е непријатно

Супермен

09/10/2020

17:38

2.975

Големина на фонт

а а а

Денеска се наоѓаат на листата на најпосакувани мажи на светот, но на почетокот од нивната кариера тие воопшто немале пристап до најдобрите фризери, стилисти и тренери, па нивниот изглед бил целосно поразличен.

Двејн Џонсон бил најсексапилниот маж според мислењето на магазинот „People“ за 2017-та година, но ретко кој би му ја дал таа титула доколку ја види фотографијата од минатото од овој актер.

Со афро фризура, ланец околу вратот... Навистина е едно од ретките изданија на овој актер.

Погледнете: 

На тој список се нашол и еден друг холивудски заводник, Хју Џекмен, кој што поради тенките нозе во младоста го нарекувале Stiks (стапче). Благодарение на улогата во „X-Man“, овој Австриец е еден од најмускулестите мажи на денешницата.

Погледнете ја галеријата на познатите ѕвезди, некогаш и сега:

Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk