Актерот остана без својата атрактивна девојка? На плажа се препуштила на страстите со друго момче

Точка

15/10/2020

16:04

4.743

Големина на фонт

а а а

Тина Луис уживала на плажа со Сен Комбс Диди, наместо како досега што го правела тоа со Брајан Остин Грин.

Очигледно дека Брајан останал без својата атрактивна девојка Тина, со која што во последниве месеци беше забележуван во јавноста.

Манекенката Тина која што плени со својата појава, во вторникот била забележана на плажата во Малибу со раперот Сен.


Тие се препуштиле на своите нежности, се бакнувале и прегрнувале и изгледале многу среќно и заљубено, а таа крадела погледи со своето минијатурно бикини.

Тоа изненадило многумина затоа што изгледало дека манекенката е во врска со Брајан, откако неколку пати биле забележани заедно во јавноста.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk