(18+): Ким Кардашијан во црвена танга - некои велат дека е вулгарна, на други им предизвикува воздишки

Точка

17/10/2020

21:40

18.172

Големина на фонт

а а а

Ким Кардашијан (39) ја 'запали' социјалната мрежа Инстаграм на која го истакнала своето извајано тело во тесна тоалета со отворен грб, под која 'ѕиркала' само црвена танга.

Таа гаќичките ги поткренала до колковите, па затоа било лесно да се забалежат. Имено, фановите велат дека Ким никогаш досега не објавила толку безобразна фотографија и коментираат дека е совршено згодна и сексапилна.

На лицето имала нежна шминка, а на објавата собрала речиси 2.700.000 лајкови.

Да потсетиме, славата старлета неодамна се пофали дека сега има 190.000.000 следбеници и им се заблагодарила на сите кои ја сакаат и следат.Спонзорирани линкови

Маркетинг