Манекенката гордо го истакнала своето бујно деколте, а делувало како да не носи ништо под мантилот

Супермен

19/10/2020

10:24

5.245

Големина на фонт

а а а

Бела Хадид работела на модното снимање во сексапилна комбинација, па предизвикала многу внимание во јавноста.

Бела Хадид е една од најбараните манекенки во светот, а вниманието на обожавателите често го привлекува со своите провокативни фотографии кои што ги објавува на нејзиниот Инстаграм профил.


Нејзините снимања исто така привлекуваат големо внимание, а на едно такво снимање неодамна била во Њујорк. Бела позирала и снимала за брендот „Michael Kors“, па облекла краток мантил во беж боја кој што ги истакнувал нејзините бујни гради.

Многу од минувачите ја гледале токму неа по улиците, а изгледало како ништо да не носи под мантилот со кој што искомбинирала само бели чорапи и оксфордки.

Модното снимање се спроведувало и на брод, но тоа не ѝ претставувало никаков проблем. Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk