Опуштете се: 5 најпопуларни места за секс на отворено

Супермен

20/10/2020

15:07

1.953

Големина на фонт

а а а

Сексот на отворено ќе ги пробуди вашите чувства до максимум затоа што чувството на ветер на кожата и брановите на плажа се многу еротични.

Ова се најдобрите места на отворено за секс:

1. Во скриен залив

Опојно и незаборавно искуство на кое што ќе ве обземе мирисот на морето и солениот вкус во устата, водењето љубов на крајбрежје. Пронајдете осамено парче плажа, скриена во карпа и соблечете сè од вас.

2. Среде море

Водата околу вашите возбудени тела ќе ве опушти и ќе ве однесе во вашата „оаза“, мократа кожа само ќе ги зголеми чувствата. За дополнително возбудување намачкајте се со лубрикант затоа што водата ја отежнува пенетрацијата.


3. На отворено море во мал брод

Сами во брод, додека брановите полека даваат ритам, преземете иницијатива и соблечете ги костмите за капење. Полека нишајте се во ритамот на брановите...

4. Во двор

Неодоливото зеленило во вашиот двор ја нуди сета убавина на сексот на отворено, а густата ограда ќе биде доволна за потребната доза приватност.

5. Среде дивина

Доколку сте склони кон авантурите, упатете се со велосипеди со својата втора половина во некоја шума. Откако ќе се испотите и не ви преостанува ништо друго туку да пронајдете совршено место кое ќе го искористите за совршен секс.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk