Што вели Џенифер Анистон за блискоста со Бред Пит?

Средбата на Џенифер Анистон и Бред Пит на SAG Awards е главна тема на социјалните мрежи. Покрај фотографијата каде ја држи за раката, големо внимание привлече и снимката што ја долови реакцијата на Бред кога Џенифер ја освои наградата.