Сестрата близначка повторно провоцира во танга: “Ти си вистински десерт”

Супермен

14/05/2019

15:44

2.658

Големина на фонт

а а а

Беатрис Бушар денес е позната речиси подеднакво како нејзината сестра, канадската тенисерка Јуџин Бушар, а кога го искористила презимето, но и одличното тело, нејзината слава вртоглаво почнала да расте.

“Дали некој вози кон пустината?”, напишала Беатрис на својот Инстаграм профил и ги воодушевила машките следбеници. 

Поентата секако не е напишаното, туку како и секогаш во нејзиниот случај – во прикажаното. Имено, како што се забележува од фотографијата, таа позира во танга и градник, а околу неа има само природа.

“Ти си вистински десерт”, “Кој не би те провозел волку згодна” се само дел од коментарите кои се појавиле под фотографијата.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk