Една од најубавите Гркинки немала сексуален однос повеќе месеци затоа што од мажите бара нешто на кое тие не се навикнати

Точка

10/06/2019

15:30

8.039

Големина на фонт

а а а

Верувале или не? Една од најубавите Гркинки, Меги Дрио, која учествувала во емисијата „Грчки Топ Модел“ конечно открила некои детали од нејзиниот приватен живот.

Таа за списанието „Secret“ покрај останатите информации, за својот приватен живот открила дека четири месеци немала сексуален однос.

„Сметам дека мажите се плашат од мене затоа што имам цврст карактер. Тоа што сакам од еден маж се чувствата, а не материјалните работи. За жал со развојот на технологијата се изгубија убавите работи од некогаш, како што е флертот“ - раскажала таа.

View this post on Instagram

Soon @galagreece my shooting & interview. 👊🤜

A post shared by Meggi Ndrio (@meggi_ndrio) on

„Четири месеци не сум имала сексуален однос, но нема врска. Се навикнав на самотијата затоа што конечно се сретнав самата со себе. Во длабочината на душава ми недостасува еден маж коиј ќе ги извлече од мене тие чувства, како што се љубовта, страста, нежноста и сигурноста“ - заклучила таа.
Спонзорирани линкови

Маркетинг