Фановите не можат да поверуваат дека изгледа волку добро на 42 години: Шакира позирала во бикини и го покажала извајаното тело

Точка

14/06/2019

12:54

5.735

Големина на фонт

а а а

42-годишната пејачка Шакира ги израдувала своите обожаватели со новата објава на Инстаграм. Имено, таа на популарната социјална мрежа објавила видео каде позира во розово бикини.

Во еден момент, пејачката се свртела и покажала со какви атрибути располага, а во прв план бил нејзиниот секси задник. 

“Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав”, напишала Шакира.

Видеото за само еден час имало повеќе од 2 милиони прегледи и над 10 илјади коментари кои воглавно биле позитивни.
Спонзорирани линкови

Маркетинг