Еве што прават децата на Роналдо кога тој не е дома: Еден детаљ ќе ви го украде вниманието

Точка

23/08/2019

19:48

4.739

Големина на фонт

а а а

Џорџина Родригез, партнерката на Кристијано Роналдо, објавила снимка од нивните ќерки и насмеала бројни обожаватели на славниот фудбалер.

„Кога ти не си дома, тие владеат со твојот автомобил (не ги крадат само моите ташни)...“, се пошегувала Џорџина и го тагнала Роналдо на снимката на која се малата Алан и Ева. „Тато, те сакаме, прости нѝ“, додала во хаштазите.

„Lol“, „Каква убавина“, „Девојки во Бугати, каков живот“, биле само некои од коментарите, а многумина забележале еден детаљ.

„Дали и некој друг забележа како во одразот од стаклото се појавува знакот на Ферари, кога Џорџина ја затвора вратата?“, коментирале некои фанови кои се воодушевени од луксузот во кој живее семејството на Роналдо.Спонзорирани линкови

Маркетинг