“Разговараат за проблемите во Босна“: Шифрата која вработените ја користеле кога Барак и Мишел имале сексуален однос

Супермен

21/10/2019

17:52

2.403

Големина на фонт

а а а

О, да. Баш сите во Белата куќа знаат кога претседателот и неговата сопруга имаат сексуален однос и верувале или не тие користат тајни шифри за да не им пречат во нивното задоволство.

Со оглед на тоа што претседателот на САД, Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија се под константен надзор од тајните служби, многу од вработените во Белата куќа, сакале или не знаат кога парот има сексуален однос.

За да не им пречат во интимните моменти, тајните служби и вработените во куќата кажуваат лозинка и тогаш тие знаат дека не им пречат.


Интересно е тоа што тоа не важи само за овој претседателски пат.

Дури и Барак и Мишел Обама исто така имале посебна шифра кога знаат дека се во соба и имаат сексуално задоволство.


За нив шифрата била: “Разговараат за проблемите во Босна“, а дури имале и свои имиња “Бунтовник“ и “Препородена“.

Навистина не е лесно да се биде претседател...


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk