Заводничка и во 6-та деценија: Памела во провокативно издание воодушеви многумина

Супермен

22/05/2020

11:16

2.475

Големина на фонт

а а а

Памела Андерсон отсекогаш важеше за секс симбол и жена која што ги освојува сите погледи. Очигледно, до денес ништо не се сменило, освен што таа има 52 години, но и понатаму ужива во својата титула на заводничка.

Имено, Памела на социјалната мрежа Инстаграм поставила фотографија од снимањето и сите ги воодушевила, а на фотографијата лежи во кревет во ноќница и е во многу заводничко издание.

„Секогаш заљубена. Секогаш со скршено срце (во исто време). Среќно-тажна меланхолија“ – напишала Памела покрај фотографијата која што за многу кратко време добила голем број лајкови.

Позитивните коментари на нејзина сметка се ределе еден по друг, а со тоа убавата актерка ги зголемила гласините дека сè уште не можат да ѝ парираат ниту дупло помладите колешки.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk