Мултимилијардерот приредил вистински спектакл во Дубровник – прослава како во филм, камерите сè забележале

Супермен

16/07/2020

21:15

11.832

Големина на фонт

а а а

Дан Билзериан приредил раскошен огномет со пријателите Бил Перкинс и Лари Себастиан.

Плејбој и мултимилијардерот Дан Билзериан (39), не штеди на ништо додека плови по луксузната јахта по Јадранот, а тој ја искористил веридбата на своите пријатели за да покаже колку е великодушен.


Кралот на Инстаграм, како што му е прекарот, од средата се наоѓа во Дубровник, а тоа го обелодени по пат на своите социјални мрежи.

Билзериан на своите пријатели им приредил прекрасна забава по повод нивната веридба, а се било раскошно и во знакот на луксузот.


По огнометите кои што биле приредени, Дан и неговите пријатели се упатиле кон луксузната јахта на која што очигледно се забавувале до раните утрински часови.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk