На момците не им е добро: Марија Каран го поткренала фустанот, па гордо ги покажа...

Супермен

12/08/2020

12:05

3.419

Големина на фонт

а а а

Марија Каран ги изненадила сите кога објавила провокативна фотографија на социјалните мрежи.

Се зборуваше дека Марија се развела од Џоел Лубин, со кој има син, а таа не се огласила по тој повод.

View this post on Instagram

What’s your point of view ? @ivanamaonthebeach

A post shared by Maria Karan (@marakaran) on

Актерката сега го поткренала фустанот и ги истакнала витките нозе, а многумина ѝ напишале воодушевувачки коментари.

„Убавата наша Мара“, „Прекрасна“, „Како кукла си“, се само некои од комплиментите. 


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk