Се сеќавате на Кристина Мандарина? Заводливата продавачка потрошила 3.500 евра за целосна промена на нејзиниот лик

Супермен

25/09/2020

13:05

4.698

Големина на фонт

а а а

Атрактивната Кристина Пенава од Хрватска, попозната како Кристина Мандарина, ѝ привлече внимание на јавноста како предизвикувачка продавачка на мандарини на улиците на Загреб, а последните месеци помалку била присутна во медиумите и за тоа време целосно го променила изгледот.

Според фотографиите кои ги објавила на Инстаграм, таа направила низа естетски корекции на нејзиното лице.


Покрај тоа, таа одлучила да направи шишки и сега има поинаква фризура.

Покрај новиот изглед, Кристина очигледно има и ново момче кое не сака да ѝ го претстави на јавноста, со оглед дека на последната објавена фотографија покрај неа има мистериозен маж на кој му го скратила ликот.


Како што неодамна пишувале медиумите, Кристина наводно ги коригирала усните, носот и веѓите, ставила надградба на косата, а за сето тоа искеширала 3.500 евра.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk