Пејачката изгледа неверојатно и во петтата деценија, а немала ниедна операција

Точка

19/10/2020

22:20

5.947

Големина на фонт

а а а

Пејачката Никол Шерцингер важи за една од најзгодните жени на светот, а во петтата деценија тоа го докажува со својот изглед.

Имено, Никол неодамна споделила фотографија во тесна бела маица и шминка, а во прв план се нејзините бујни гради. 

Нејзините фанови ја опсипувале со лајкови и комплименти: "Изгледаш прекрасно", "Ти си нереална", "Не е можно да изгледаш вака"...

Тоа што е интересно е дека Шерцигнер досега немала ниеден естетски зафат.

Потсетуваме, пејачката веќе неколку месеци е во среќна врска со поранешниот рагби играч Том Еванс.
Спонзорирани линкови

Маркетинг