Ја љубеше Моника Белучи, а сега оваа жена е центар на неговиот свет: Од него е помлада 3 децении и изгледа фантастично

Супермен

23/02/2021

11:30

2.943

Големина на фонт

а а а

Уживање на една од најубавите плажи... Тој е во одлична форма, а Тина секогаш е преубава.

Венсан Касел (53) е популарен француски актер чија заводливост веројатно никогаш не може целосно да се објасни.

Многумина тврдат дека е „симпатично грозен“, но факт е дека тој секогаш е во присуство на најубавите жени на светот, а тоа покажува дека во него постои некаква магија.


Неговата прва сопруга Моника Белучи сигурно и денес е на првото место на многуте топ листи за светски убавици.

Неодамна папарацо фотографите забележале момент кога тој уживал со својата помлада сопруга Тина Кунаки, а мора да признаеме дека таа изгледа навистина одлично - секојпат како да е на модната писта.

Како што е познато досега, Тина ужива во убавината и прикажувањето на своето сексапилно тело, па поради тоа таа позираше гола во текот на својата бременост.


Не е ни чудно што избрала да носи оскудно бикини за уживање на плажата во Рио де Жанеиро, а папараците биле воодушевени од глетката.


Што мислите вие?


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk