За сексапилната Анџелика велат дека е најубавата Русинка, а неодамна „исплива“ фотографија од неа пред операциите: „Ова си ти?“

Супермен

07/04/2021

13:54

2.778

Големина на фонт

а а а

26-годишната руска инфлуенсерка Анџелика Андреева изгледа како сон на сите мажи, но се зборува дека таа потполно го изменила изгледот на своето лице.

Убавата манекенка изгледа како божица - се занимава со моделинг, а најчесто позира во бикини и за брендови на долна облека.

Но, нејзиниот изглед многу се променил во текот на годините, а доказ за тоа и е една фотографија на која е наводно оваа инфлуенсерка пред естетските операции.


„Ова си ти?“, „Што се си направила за да бидеш најубава“, се дел од коментарите, но има и такви кои пишуваат дека на никој не му е гајле како таа изгледала порано бидејќи сега е вистинска секс-бомба.

Анџелика има 955.000 следбеници на Инстаграм, а се чини дека за многу брзо таа цифра ќе ја заокружи на 1 милион, со оглед на провокативните фотографии кои постојано ги објавува.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk