Елизабет Харли позирала топлес, фановите ѝ порачуваат: „Изгледаш како божица“

Супермен

21/06/2021

22:11

8.691

Големина на фонт

а а а

Актерката и манекенка Елизабет Харли објавила разголена фотографија на Инстаграм.

Таа позирала топлес, а градите ги прекрила со бела наметка. Со ваквата објава, 56-годишната Харли ја „заскокоткала“ фантазијата на бројните обожаватели.

„Прекрасна“, „Изгледаш како божица“, „Ти си мојот сон“, се дел од коментарите под објавената фотографија.

Елизабет често позира во вакви изданија, а најчести се нејзините фотографии во бикини. Неодамна за „Extra“ објаснила дека позира во костими за капење за да ја рекламира својата модна линија, а не да се промовира себеси.

„Инаку не би парадирала толку во костими за капење, така што постои причина поради кое го правам тоа“, додала Харли.

На љубопитните фанови неодамна им ја открила и тајната на својата витка линија. Таа признала дека со години не посетува теретана, а завидната фигура ја припишува на активниот начин на живот.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk