ЕВРО 2020 „лудило“: Меѓу навивачите на Шкотска позирала топлес, па фотографијата станала вирална на социјалните мрежи

Супермен

22/06/2021

13:51

3.380

Големина на фонт

а а а

На социјалните мрежи пред неколку дена се појави фотографија од една навивачка на Шкотска од ЕП.

Во текот на патувањето за Лондон, во групата навивачи на селекцијата на Шкотска била и една дама која за една фотографија одлучила да позира топлес.

Девојката го соблекла горниот дел од гардеробата, па со голи гради позирала покрај навивачите на Шкотска.

Фотографијата, секако дека е цензурирана со знамиња на Шкотска, но сепак истата за кратко време станала популарна и вирална на социјалните мрежи, особено меѓу навивачите кои од ден на ден ги следат сите случувања кои се поврзани со Европското првенство во фудбал.

Jutarnja fotografija navijača Škotske koji putuju na večerašnji duel protiv Engleske.

Posted by Balkanski navijaci on Friday, June 18, 2021

Инаку, репрезентацијата на Шкотска денеска игра против репрезентацијата на Хрватска, па иако се последни во својата група со еден поен, имаат шанса да се најдат во наредната фаза на ЕП. 


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk