Славната американска актерка во топлес издание: "Чистата убавина исто така може да биде валкана"

Супермен

13/10/2021

20:15

7.775

Големина на фонт

а а а

Глумицата на социјалните мрежи споделила голи провокативни фотографии од новата кампања која ја снимила. Позирала топлес и градите ги покрила со рацете.

Американската глумица Оливија Вајлд (37), девојката на Хери Стајлс (27) на социјалните мрежи сподели неколку кадри од новата кампања на која работела, а на една фотографија е целосно гола.

"Чистата убавина исто така може да биде валкана", напишала Оливија која нанесува масло за тело по рацете.


На една фотографија позира топлес, а градите ги сокрила со рацете. На другата го покажала извајаното тело и позирала целосно гола на крпа за на плажа во потполно природно издание и без шминка.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk