Мажите тврдат дека има најдобри атрибути, а папарацо фотографите ја „уловиле“ на плажа во минијатурно бикини

Супермен

22/11/2021

13:03

15.192

Големина на фонт

а а а

Младата манекенка и инфлуенсерка Синди Мело, папарацо фотографите ја „уловиле“ во текот на снимањето на реклама за бикини на плажа во Мајами.

Оваа бринета успеала да го привлече вниманието, додека заедно со пријателката се фотографирала во различни сексапилни пози.

Синди шетала по плажа во кафеаво бикини чиј долен дел бил исклучително минијатурен, а го покривал само интимниот дел.


Па, така оваа 25-годишна атрактивна девојка го покажала целиот задник кој е нејзиниот најмоќен атрибут, барем така тврдат 1,2 милиони следбеници кои ги има на социјалната мрежа Инстаграм.

Но, Мело се пофалила и со тесниот струк, долгите нозе и рамниот стомак, но и убавото лице без грам шминка.


И покрај тоа што главно важи правилото дека инфлуенсерките користат филтери и фотошоп повеќе од што треба, Синди изгледа апсолутно исто и на папарацо фотографиите и на оние на Инстаграм.

Таа подоцна прошетала и во бело едноделно бикини со прорези од страните, а сите модели биле дизајнирани за потребите на нејзиниот моден бренд „Mello“.

Очигледно дека таа самата за себе си е најдобрата реклама!
Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk