[ВИДЕО] Чудна сцена среде полн стадион: Ѕвездата од филмовите за возрасни ги покажала голите гради, полицијата веднаш интервенирала

Супермен

17/11/2023

14:05

9.115

Големина на фонт

а а а

Познатата актерка од филмовите за возрасни, Дени Бенкс, по секоја цена сака да го привлече вниманието, а овојпат за да ја оствари таа цел отишла чекор понапред.

Имено, таа одлучила на стадион пред навивачите да ги покаже своите бујни гради, но набрзо потоа следело големо понижување на нејзина сметка.

Кога ја здогледале чудната сцена, полицајците и припадниците на обезбедувањето ѝ пришле на атрактивната русокоса и ѝ наредиле веднаш да го напушти стадионот.

Американката објаснила дека полицијата не ја испратила надвор од стадионот, но ѝ го порачале следното: „Не мораш да одиш дома, но губи се од натпреварот“.

Дени е многу популарна на социјалната мрежа Инстаграм, каде има над осум милиони следбеници, а се прославила благодарение на оскудните фотографии на кои во прв план се нејзините облини.

Нејзината опседнатост со зголемување на задникот ја довела до малите екрани, па гостувала во популарниот серијал „Botched“ кој прикажува реални животни приказни од оние кои подлегнале на естетски корекции кои не завршиле како што треба.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk