[ВИДЕО] Познатата манекенка ги покажа голите гради на Формула 1 трката во Лас Вегас

Супермен

20/11/2023

15:37

4.813

Големина на фонт

а а а

Познатата германска манекенка Хајди Клум шокираше многумина со изборот на модна комбинација за посетата на Формула 1 трката во Лас Вегас.

Хајди била една од многуте познати линости кои во живо ја проследиле трката во „градот на гревот“, но Ријана, Бред Пит, Дејвид Бекам, Парис Хилтон и останатите дефинитивно не биле ни близу до вниманието кое убавата Германка го привлекла.

Имено, Клум се појавила топлес на трката, а на себе носела црна јакна. Чизмите над колена ги истакнале нејзините долги нозе, а на видеото кое го споделила од ВИП зоната јасно се гледа колку блескала.

Таа пред заминувањето на трката објавила селфи во огледало со својот сопруг Том Каулиц со кое навестила дека ќе издоминира на овој настан.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk