Го “испуштила“ горниот дел од бикинито, а потоа го покажала и задникот: Хајди со новата безобразна снимка ги излуди мажите

Кармин

15/08/2019

13:37

5.273

Големина на фонт

а а а

„Би можела да живеам на брод“ - напишала манекенката и го објавила ова провокативно видео.

Манекенката Хајди Клум (46) повторно ги израдувала своите машки обожаватели. Таа објавила провокативно видео на кое се шета по бродот без горниот дел на бикинито, а потоа во прв план бил нејзиниот задник.

Фановите на Клум ја “бомбардирале“ со коментари, а многу од нив биле и безобразни.

„Би можел да живеам на твојот задник“ - биле само некои од коментарите.

Хајди неодамна се омажила по вторпат за својот сопруг, музичарот Том Каилиц кој е седумнаесет години помлад од неа.

Погледнете го видеото:


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk