Емили е прогласена за “најсекси риболовец”: Лови во танга, а во преден план е нејзиното бујно деколте

Супермен

16/08/2019

15:29

4.549

Големина на фонт

а а а

24-годишната Емили Ример плови во водите на Флорида и Карибите во поход за големи пленови, а неодамна ги излудела своите фанови со фотографии од последната авантура во минијатурно бикини.

Емили на социјалните мрежи е прогласена за “најсекси риболовец”, а на Инстаграм ја следат речиси 140 илјади луѓе. На профилот често објавува фотографии од своите авантури, а во последната објава напишала дека уловила риба која е тешка најмалку 100 килограми. 

Следбениците биле импресионирани од нејзините облини кои ги истакнала во минијатурното бикини, а таа признала дека воопшто и не мора да оди во теретана бидејќи ја одржува својата фигура преку риболовот.

На фотографиите воглавно позира во костими за капење во кои до израз доаѓа нејзиното затегнато тело, а фановите, особено машката популација, постојано ѝ делат комплименти.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk