(+18) Тело од 500.000 долари: 46-годишната “човечка Барбика” објавила гола фотографија по повод нејзиниот роденден

Супермен

18/10/2019

10:04

3.519

Големина на фонт

а а а

Нанет Хамонд позната и како “човечката Барбика”, по повод својот 46-ти роденден, ги почестила своите Инстаграм следбеници со фотографија која предизвикала лавина коментари.

За роденден, таа се одлучила да се соблече гола, а телото го прекрила само со боја. 

Во желбата да изгледа како вистинска Барби кукла, досега потрошила повеќе од половина милион долари поради што никој не верува дека таа е во петтата деценија.

“Вредеше за секој цент. Сакам грациозно да стареам и понатаму ќе изгледам како Барбика сè додека не навршам 70 години и повеќе”, била искрена Нанет.

“Изгледаш како да имаш 25 години”, “Најсекси роденден некогаш”, “Невозможно е да имаш толку години”, се само некои од коментарите на обожавателите кои се воодушевени со нејзиниот изглед на прагот на педесеттите.

Првата операција ја направила на 21 година, а оттогаш три пати ги оперирала градите, ги зголемила усните и ставила ботокс и силикони.

Нанет е позната и од претходно по споделување на фотографии од своето бомбастично тело на Инстаграм.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk