Кејти колабирала среде снимање! „Имам силна главоболка. Лошо е, многу е лошо“

Супермен

21/02/2020

21:59

2.865

Големина на фонт

а а а

Кејти Пери имала непријатност насред снимање на „Американски идол“.

Пејачката почувствувала гас, а потоа толку ѝ се слошило, што ја заболела и главата. Сè што успеала да изговори пред да се онесвести било: „Не се чувствувам добро.“

Имено, за време на аудицијата која се одржувала, пејачката се пожалила:

„Дали чувствувате гас? Прилично е интензивен“ пренесуваат странските медиуми, а потоа почнало да ѝ се врти.


„Имам силна главоболка. Лошо е, многу е лошо“, продолжила таа.

Брзата помош брзо реагирала, но деталите од нејзината здравстевена состојба и понатаму не се знаат. 


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk