Нереална снимка од жешката Изабел: Го покажала совршениот задник за кој фантазираат многу мажи

Супермен

14/10/2020

10:28

6.296

Големина на фонт

а а а

Бразилската манекенка и поранешен ангел на „Викторија Сикрет“, Изабел Гулар, ги израдува своите фанови со безобразна видео снимка во која го истакнала совршениот задник.

Една од најзгодните жени на денешницата објавила видео на Инстаграм на кое се гледаат нејзините облини за кои сонуваат многу мажи. 

На снимката се гледа исончаното тело на Гулар додека таа лежи на душек во базен, а во таа прилика носела многу интересен жолт костим за капење кој со една лента го прекривал нејзиниот задник. На главата носела очила за сонце со жолта рамка и постојано гледала во својот мобилен телефон.

На радост на многу припадници на посилниот пол, заводливата манекенка лежела на стомак и ја покажала совршено обликуваната фигура, а на крајот од видеото испратила сочен бакнеж до своите следбеници.

Изабел предизвикала „хаос“ на Инстаграм, а оваа објава има речиси милион прегледи.

„Твојот изглед не е реален!“, „Бомба!“, „Го имаш најдоброто тело на светот“, се само дел од коментарите под објавата.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk