Ги освојуваше најубавите жени на светот, но на неговата 31 година помлада сопруга никој не може да престане да ѝ се восхитува

Супермен

25/11/2020

13:35

4.601

Големина на фонт

а а а

Винсент Касел и Тина Кунаки биле забележани на плажите во Рио де Жанеиро и ги воодушевиле сите присутни.

Холивудскиот актер Винсент Касел и неговата 31 година помлада сопруга Тина се едни од поатрактивните парови на денешницава, а папарацо фотографите го следат секој нивни чекор.

Па така и овојпат тие биле забележани како уживаат на плажите, каде што 54-годишниот актер се чувствува како дома со оглед на тоа што во Бразил живеел пет години.


Неговата 23-годишна сопруга совршено се вклопила во цела таа приказна со своите бујни облини и ја покажала беспрекорната фигура во бикини на која што ѝ завидуваат многу помлади девојки.

Инаку, минатата година парот ја доби ќерката Амазони, а Винсент од претходниот брак има две деца. Веста дека очекуваат дете ја објавија неколку месеци по венчавката која што била приватна церемонија одржана на југозападот од Франција во 2018-та година.


Медиумите првпат заедно ги забележале во 2016-та година кога Тина, која што тогаш имала само 19 години, на социјалната мрежа Инстаграм ја објавила нивната прва заедничка фотографија на која што разменуваат нежности.  Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk