Орално задоволувала ѕвезда на Милан сред бел ден: Стрелецот кој на 'Црвена Ѕвезда' ѝ даде два гола ја заведе фаталната убавица

Супермен

22/02/2021

18:26

7.780

Големина на фонт

а а а

Двојниот стрелец на Милано на натпреварот со Црвена Ѕвезда, Тео Ернандез, ужива во среќна љубовна врска со атрактивната Инстаграм ѕвезда Зое Кристофоли.

Оваа убавица најголема популарност стекнала откако во јавност се појавија фотографии на кои на една јахта орално го задоволува својот партнер.

Италијанските медиуми ги пренесоа скандалозните фотографии, а бројот на следбеници на нејзините профили скокна 'до ѕвездите'.


Зое е позната по огромниот број тетоважи кои ги има по цело тело, а истата пасија ја дели и нејзиниот избраник.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk