Половина милион лајкови за помалку од 24 часа: Ирина Шајк позирала во проѕирно боди, машкиот свет полуде

Супермен

06/04/2021

15:46

4.311

Големина на фонт

а а а

Ирина Шајк ги почести фановите на Инстаграм со фотографии на кои позира во проѕирно боди кое малку остава за фантазирање.

Широките и тесни линии ги покриле стратешките места, а манекенката градите ги покрила со рацете. На лицето носела заштитна маска.

Фотографиите, направени додека се подготвувала за виртуелната модна ревија на Муглер, собрале повеќе од половина милион лајкови и илјадници коментари.

„Кралица“, „Изгледаш неверојатно“, „Најубавата жена на светот“, „Божица“, се само некои од комплиментите кои фановите ѝ ги упатиле на 35-годишната манекенка.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk