Манекенката позната по провокативните фотографии прошетала низ Лондон без градник

Супермен

16/09/2021

14:10

11.251

Големина на фонт

а а а

Лоти Мос прошетала во уште едно разголено издание, што за неа не е ништо ново бидејќи на Инстаграм постојано споделува фотографии на кои воопшто не носи облека.

Помладата сестра на супермоделот Кејт Мос, 23-годишната Лоти, постојано е во центарот на вниманието на таблоидите поради разголените изданија.


Папараците оваа недела ја фотографирале Лоти додека шетала низ Лондон во издание кое за неа на прв поглед изгледало премногу „чедно“, но кога го откопчала сакото, јасно се гледало дека под проѕирната розова кошула не носи градник.Но, на манекенката тоа не ѝ сметало бидејќи и самата на Инстаграм често споделува разголени и топлес фотографии.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk