Брутално добар изглед по кој момците 'лудуваат': Актерката се појавила во проѕирен фустан, коментарите не стивнуваат...

Супермен

21/10/2021

21:18

8.290

Големина на фонт

а а а

Американската актерка и модел, Каруче Трен (33) во необично издание се појавила на роденденска забава. Темата на забавата бил подводниот свет и Каруче не ги разочарала присутните.

Таа се појавила во долг зелен фустан од проѕирен материјал, а оваа креација всушност повеќе открива отколку што покрива.


Измамила многу погледи и воздишки и ја покажала заносната фигура на која никој не останува рамнодушен.


Проѕирниот материјал ѝ го истакнал задникот, но и градите кои биле заштитени со светкави циркони. Бидејќи оваа тоалета е отворена кај стомакот, сите можеле јасно да ги видат нејзините стомачни.


Носела и мрежа на косата, украсена со школки, но и мала, зелена чанта и тиркизни сандали со ремени.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk