(Фото/Видео) Екстремна плејбој зајачица: Таа е сон на сите мажи, но има голем проблем...

Супермен

23/06/2022

17:26

15.044

Големина на фонт

а а а

Алегра Кол (47) од Солт Лејк Сити е родена и израсната во многу побожно семејство, но патот ја одвел во сосема поинаква насока од традиционализмот.

Алегра е и мајка и пијанистка, но нејзината манекенска кариера била поважна од сè, поради што решила да се претвори во екстремна „Плејбој зајачица“.

Била на липосукција, го зголемувала задникот, вбризгувала филери во усните, го затегнувала лицето со ботокс. Сепак, како што вели, нејзината трансформација сè уште не е завршена бидејќи планира уште операции во следните неколку месеци - во блиска иднина по шести пат ќе го зголеми задникот.

„Сè уште верувам во традиционалните вредносни системи, но повеќе не можев да живеам според некои од нив“, рекла таа.


Во триесеттите години се испробала и како модел, а кога доживеал како е да се биде во центарот на вниманието, не можела да запре. Неодамна на својот Инстаграм профил објавила фотографии кои ја претставуваат нејзината трансформација во рок од 20 години.

Нејзините гради сега тежат како автомобилска гума, по серијата пластични операции, а нивната големина ѝ пречи при секојдневните активности како кревање или врзување врвки од чевли и слично.

Но, и тоа не ѝ е доволно, таа сепак редовно ги пумпа и ги зголемува градите со специјални цевчиња.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk