Поранешната девојка на Канје Вест не престанува да провоцира: Мини-фустанот кој одвај ѝ ги покрива интимните делови, очигледно е нејзина добитна комбинација

Точка

13/08/2022

13:34

9.378

Големина на фонт

а а а

На социјалните мрежи се коментира дека вакво нешто луѓето претходно не виделе, дека тоа не ѝ прилега и дека претерува, но имало и такви кои сметаат дека е храбро да облечете нешто такво.

Tука е и необичната шминка која се сведува на црна сенка за очи, но сепак модната комбинација која гордо ја носи станала предмет на дискусија.

Актерката Џулија Фокс и не е баш популарна поради филмовите во кои глумела, туку поради љубовната врска со раперот Канје Вест, како и многу специфичниот стил на облекување којшто го негува.

Актерката е во центар на внимание веќе неколку месеци затоа што таман кога не можеме да се изначудиме, Фокс повторно се појавила во модна комбинација која навистина предизвикала чудење кај оние кои ја виделе.

Црната боја и латексот очигледно се нејзината добитна комбинација, а сега буквално во минијатурен, асиметричен фустан прошетала по улиците на Лос Анџелес.

Оваа појава на актерката привлекла големо внимание, а и многу коментари во јавноста, каде дел од луѓето се восхитени од храброста на актерката да носи нешто вакво, а другиот дел е „згрозен“ поради истото.

Што мислите вие?
Спонзорирани линкови

Маркетинг