Сексапилната Емили Ратајковски ја продолжува серијата голи фотографии – им докажува на поранешните момчиња што изгубиле

Супермен

23/09/2022

16:56

7.895

Големина на фонт

а а а

Емили Ратајковски е позната манекенка која во последно време е во центар на внимание во јавноста поради разводот од Себастијан Бер-Меклард којшто ја изневерил.

Парот се венчаше во 2018 година, а во бракот го добија и синот Силвестер.

Манекенката откако дозна дека нејзиниот сопруг ја изневерил, oд него се развела и го започнала „соло“ животот, а како што може да се види на социјалните мрежи таа овојпат се посветила на себе.

Многумина манекенката ја сместуваат меѓу најсексапилните жени во историјата, а за тоа сведочи и нејзиното извајано тело, дури и по породувањето.

Но, последната објава на социјалната мрежа Инстаграм привлекла особено внимание кога таа одлучила да позира без облека, па успеала на сите да им ја разбуди фантазијата.

Оваа млада дама одлучила да им докаже на сите свои поранешни момчиња што изгубиле, но не е свесна за тоа дека така ги привлекува речиси сите машки срца ширум светот.

Повеќе фотографии од Емили Ратајковски:


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk