ТОЧКА ПОЧЕТНА    СУПЕРМЕН    КАРМИН    
 
ЗДРАВЈЕ И СПОРТМАШКА МОДАСЕКС И ЖЕНИБИЗНИС И ПАРИАВТОМОБИЛИСТИЛГЕЏЕТИSUPERGIRL

Зад имиџот на домаќинка, се крие скандалозно минато: Која е контроверзната жена на славниот фудбалер?
11.01.2017 | 17:22
Извор: Супермен
Прочитано: 6412 пати

Откако го запозна Варди, таа потполно се промени и се обидува да изгради репутација на примерна домаќинка, но тоа не секогаш и оди од рака.

Фудбалерот на Лестер, Џејми Варди, објави дека неговата сопруга Ребека се породила и на свет донела уште едно дете.

- Пресреќни сме што се роди нашето прекрасно момче во саботата вечерта. Мајката и бебето се чувствуваат одлично, напишал англискиот фудбалер на Twitter.


Ова е нивно второ заедничко дете. Парот веќе ја има двегодишната ќерка Софија, но и двајцата имаат деца од претходните врски. Ребека ја има ќерката Меган (11) и синот Тејлор (6) од претходните момчиња, додека Џејми со некогашната девојка ја доби ќерката Ела, којашто сега има шест години.

Ребека инаку важи за една од најконтроверзните жени на фудбалери која често наидува на осуди од страна на британската јавност поради своето бурно минато. Сепак, откако таа го запознала Варди, се чини дека потполно е променета и сега се обидува да изгради репутација на вистинска и примерна домаќинка.


Сепак, сосема својствено и во нејзин стил, минатиот месец таа објави свои разголени фотографии во поодмината бременост, после што повторно предизвика осудувања од страна на јавноста и тврдења дека не може да се промени и да биде мајка којашто нема да предизвикува скандали.

Hello Bump ❤️❤️ #bump #belly #pregnancy

A photo posted by Becky Vardy (@beckyvardy) on


А само еден ден пред нивната венчавка, таа позираше во секси невестинска долна облека...

КОМЕНТАРИ  
НАЈНОВО ОД СЕКС И ЖЕНИ  
ПРОВОКАТИВНО
Погледнете како изгледа задникот на српската старлета – без фотошоп
Српската старлета Сораја Вучелиќ често ја обвинуваат дека повеќе престојува кај својот пластичен хирург, отколку во својот дом.
18.01.2017, 23:06


ПРОВОКАТИВНО
Пред крајот на денот: Ова е само мал дел од најдобрите Instagram гради на едно место...
Овојпат за вас ги пронајдовме најдобрите гради на интернет мрежата коишто благодарение на друштвената мрежа Instagram во денешно време се "подостапни" од било к...
17.01.2017, 23:25


ПРОВОКАТИВНО
Оваа русокоса манекенка, едвај ги задржува градите во своето минијатурно бикини...
Манекенката Каролин Вриланд објави видео запис во којшто танцува во минијатурно бикини. А уште една добра информација за сите момци е фактот дека таа поседува н...
16.01.2017, 22:41


ПРОВОКАТИВНО
Запознајте ја девојката којашто ја доби титулата Playmate девојка за 2016-та година!
Јевгенија е Playboy зајачица и Playmate девојка за изминатата година во Чешка.
13.01.2017, 23:42


ПРОВОКАТИВНО
Вероника е вистинска латино секс бомба: Пред да ги видите нејзините фотографии, длабоко вдишете!
Дали ви студи? Дали ги броите деновите до конечното затоплување? Дали сонувате за плажа и совршени облини во минијатурни костими за капење?
12.01.2017, 22:31

 

НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Погледнете како изгледа задникот на српската старлета – без фотошоп
Српската старлета Сораја Вучелиќ често ја обвинуваат дека повеќе престојува кај својот пластичен хир...
ПАМЕТНИ ТЕЛЕФОНИ
Nokia дефинитивно се враќа назад: Погледнете како крши ореви – што мислите, кој останал нескршен?
МАШКА МОДА
Стилски промашувања: Овие 10 машки модни трендови жените апсолутно не ги поднесуваат!
ИМПРЕСИВНИ ПРИМЕРОЦИ
Вистински колекционерски сон: Porsche вредно 2 милиони евра!
УНИКАТНИ ЧАСОВНИЦИ
Дали е Luminox Carbon Seal 3800 најлесниот часовник на светот?
ВИДЕО 24чaса | 7дена | 30дена

Оваа русокоса манекенка, едвај ги задржува градите во своето минијатурно бикини...
Манекенката Каролин Вриланд објави видео запис во којшто танцува во минијатурно бикини. А уште една ...
АПСОЛУТНО ИМПРЕСИВНО
Погледнете како Австралијанците асфалтираат пат со брзина на светлината!
ПРОВОКАТИВНО
Погледнете како изгледа задникот на српската старлета – без фотошоп
ФОТО 24чaса | 7дена | 30дена

Оваа русокоса манекенка, едвај ги задржува градите во своето минијатурно бикини...
Манекенката Каролин Вриланд објави видео запис во којшто танцува во минијатурно бикини. А уште една ...
ПРОВОКАТИВНО
Погледнете како изгледа задникот на српската старлета – без фотошоп
ПАМЕТНИ ТЕЛЕФОНИ
Кои се најмоќните телефони за 2016-та година според AnTuTu? Подгответе се за изненадување!
ФЕЈСБУК 'LIKE BOX'
 
ОДЛИЧЕН ТРИК
Тој го ставил ова под влошката на своите чевли, и сега два милиона луѓе имаат топли стапала!
НЕСЕКОЈДНЕВНИ ПРИКАЗНИ
Затворот му донесе огромна слава и богатство: Вака живее денес “најубавиот криминалец”!
ПРОВОКАТИВНО
Вероника е вистинска латино секс бомба: Пред да ги видите нејзините фотографии, длабоко вдишете!
ОЛДТАЈМЕРИ
Руиниран и заборавен Aston Martin DB4 од 430.000 евра