Најсексапилната девојка во светот ги покажа своите совршени нозе и сите ги остави без здив

Зборуваме за 20-годишната манекенка Хејли Болдвин, која вчера била главна атракција на големата забава на магазинот „Максим“.

Прочитај повеќе