Кардашијанките добија конкуренција? - Фери поради ова станала милионерка, а само кога ќе ја видите...

Супермен

30/03/2020

21:02

3.899

Големина на фонт

а а а

Клои Фери стекнала огромна популарност појавувајќи се во ријалити шоуа, а на британската јавност исто така ѝ е позната и како една од инфлуенсерките кои не ги кријат своите пластични зафати, па ниту новите облини со кои располагат.

Според странските медиуми, многумина рекле дека таа им е голема конкуренција на сестрите Кардашијан и иако не е познато колку точно е “тешка“ - во последните две години проверено “земала“ повеќе од милион фунти.

View this post on Instagram

Stick out your tongue girls wanna have fun👅

A post shared by Chloe Ferry💀 (@chloegshore1) on

Русокосата редовно се појавува на “топ настани“ и носи многу скапа гардероба, а на социјалните мрежи ја следат повеќе од 3 милиони корисници.

Своевремено, била во врска со ријалити ѕвездата Сем Голанд, кој после нивното раскинување ги убедил фановите дека Клои го изневерувала. Од таа причина често покрај 'храбрите' фотографии ѝ пишуваат дека нема никаков срам.

View this post on Instagram

Soz

A post shared by Chloe Ferry💀 (@chloegshore1) onСпонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk