Сексапилната Бела Хадид направила провокативна поза, а немирните гради за малку...

Супермен

30/03/2020

21:55

5.504

Големина на фонт

а а а

Американскиот супермодел, Бела Хадид (23) ја покажа својата совршена фигура во бело бикини, додека се сончала за време на самоизолацијата поради коронавирусот.

Манекенката е во карантин во својот дом, бидејќи неодамна се вратила од Модната недела во Милано, каде работела на ревии на познати модни дизајнери.

Она што било посебно застрашувачки е тоа што Бела била во Милано токму кога Италија стана епицентар на епидемијата на коронавирусот.

Таа додека се сончала во минијатурно бикини во својот двор, направила селфи во “безобразна“ поза.

View this post on Instagram

Lucky 🍀 to get some Vitamin D☀️🌼

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

Манекенката своето извајано тело го покажала од повеќе агли, а минијатурното бикини едвај ги покрило нејзините интимни делови од телото. 

Бела на нејзиниот Инстаграм профил објави сексапилна фотографија и ги распамети фановите.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk