Роналдо ја „откачил“ оваа убавица поради Џорџина, а таа секојдневно му покажува што пропушта...

Супермен

28/09/2020

12:15

5.637

Големина на фонт

а а а

Пред да ја запознае Шпанката Џорџина Родригез, португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо имаше прилично бурен љубовен живот.

Еден од најголемите заводници во светот на фудбалот имаше афери со бројни убавици, а само една во низата беше и прекрасната Елиса Де Панисис. 

Оваа позната актерка и инфлуенсерка имаше афера со славниот фудбалер на Јувентус во 2016 година, меѓутоа Роналдо наводно ја откачил кога ја запознал Џорџина. Атрактивната црнка брзо го освоила срцето на фудбалерот и неговите авантури со популарните убавици станаа дел од минатото.

Сепак, Елиса секојдневно му се „одмаздува“ на посебен начин - таа со објавување на провокативни фотографии на социјалните мрежи јасно му дава до знаење што пропушта...Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk