(Видео) Се пензионирала на 24 години и не се сеќава кога последен пат во животот нешто платила: „Овој чичко сè ми решава“

Супермен

22/03/2023

19:00

5.836

Големина на фонт

а а а

Семи, која се пензионирала на 24 години, вели дека има прекрасен живот и дека нема потреба да работи. Таа е во врска со постар маж, кој добро заработува и ѝ обезбедува сè што ѝ треба.

Многумина ја нарекуваат спонзоруша, но таа не обрнува внимание на тоа, туку на социјалните мрежи ги покажува своите луксузни патувања и одморалишта во кои престојува.


Дури објавила и видео на кое нејзиниот постар избраник ѝ дава многу пари. Ова видео ги запрепастило Интернет корисниците, кои во коментари ѝ пишуваат дека е спонзоруша, а таа едноставно се согласила со нивните коментари.


Се осврнала и на жените кои работат за да ги заработат своите пари и рекла дека тие не се ништо посебно и дека животот ѝ е многу поубав од било која од нив.

Исто така, тврди и дека сите мажи се „лажговци“, па кога веќе може да бира со кого ќе биде во врска, го избира оној кој има пари, пренесува „The Sun“.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk