[ФОТО] Албанката кога се појавува со сопругот изгледа како светица: Без него се облекува како грешница! Социјалните мрежи „горат“ од нејзините бујни гради

Супермен

24/11/2023

23:43

10.851

Големина на фонт

а а а

Рита Ора (32) на британскиот свечен настан организиран од магазинот „Вог“ се појавила облечена многу провокативно, така што ѝ се гледале голите гради, додека под проѕирниот фустан јасно се гледале белите гаќички.

Овој провокативен фустан имал необична ролка која пејачката ја ставила преку устата, така што ѝ се гледале само очите.


Позирајќи среќно и задоволно со другарката Маја Јама, Рита изгледала спектакуларно.

Сепак, не останал незабележен моментот тоа што избрала проѕирен и провокативен фустан за соло излегување, додека ден претходно со сопругот се појавила закопчана до грло во широк костим под кој ги скрила сите свои облини.


Рита Ора е позната ширум светот по својот скандалозен љубовен живот. Пејачката никогаш не криела дека долго време барала сродна душа, па морала да „бакне многу жаби пред среќавањето на нејзиниот принц“. Така, минатата година таа се омажи за Таики Вејтити со кого претходно била во врска неколку години.


Двајцата најпрво ја криеле својата врска, за подоцна да признаат дека експериментирале така што во својот кревет поканувале и трета личност.

Денес тие традиционален брачен пар кој индивидуално се развива. Додека Рита успешно ја гради својата музичка кариера, Таики станал вистински филмски волшебник.







Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk